İşleminiz Yapılıyor
Lütfen Bekleyin!

Araçlarımızdan Bazıları

Ford Focus


citroen eliza


Renault Megane 1.5 dizel Manuel


Renault Symbol


Lütfen iletişim bilgilerinizi, kiralamak istediğiniz araç ile ilgili bilgileri ve kiralamayı düşündüğünüz süreyi özel notlarınız ile birlikte aşağıda belirtin.

Uzun Dönem Araç Kiralama Talep Formu


Ad
Soyad
Doğum Tarihi
Cep Telefonu
E-posta
Talep Ettiğiniz Araç
Talep Ettiğiniz Kira Süresi
Talep Ettiğiniz Şehir
Özel Notlar

Kiralama ile İlgili Bilgilendirme

Uzun Dönem Araç Kiralama için filo kiralama müşterisi kadar ilgi göreceğiniz Türkiye'nin tek araç kiralama platformuyuz. Uzun Dönem Araç Kiralama ihtiyacınıza en uygun çözümü tarafsız ve bağımsız olarak bulmak üzere, size en uygun model için, seçkin araç kiralama firmalarından en iyi fiyat teklifinin en hızlı şekilde verilmesinden, aracınızın teslim edilmesi aşamasına kadar olan süreçte sizin adınıza çalışıyoruz.

Aylık araç kiralama, 1 Ay ile 11 ay arasında yapacağınız kiralamalara verilen isimdir. 12 ay ve üzeri yapılacak kiralamalar uzun dönem araç kiralama kapsamında değerlendirilmektedir. Aylık olarak kiralayacağınız araçlarda aylık süre 30 günlük olarak hesaplanmaktadır. Aylık araç kiralamalarınızı bireysel veya kurumsal olarak yapabilmeniz mümkündür. Ayrıca uzun dönem kiralamayı da kurumsal olarak yapabilirsiniz.

Size sunacağımız Uzun Dönem Araç Kiralama fırsatlarından yararlanmak veya bilgi almak istiyorsanız, üst alanda yer alan talep formunu doldurabilirsiniz. Talep formunuzu tarafımıza iletmeniz ile birlikte Araç Kiralama Uzmanlarımız talebiniz için özel olarak çalışarak, sizin için en iyi koşulları sunacaklardır.

Araç Kiralama
Takip Edin