İşleminiz Yapılıyor
Lütfen Bekleyin!

Şoförlü Araç Kiralama

Sizin ya da misafirlerinizin mevcut seyahat programlarında daha rahat, konforlu ve güvenli ulaşım sağlaması için  Avro Car Urfa bünyesinde hizmet veren deneyimli sürücü ekibimiz ve lüks araç parkurumuz ile Şanlıurfa başta olmak üzere tüm şöförlü araç kiralama hizmeti ihtiyaçlarınızı profesyonel olarak karşılıyoruz. 


Siz arkanıza yaslanın ve özel işlerinizi halledin. Bu sırada tecrübeli şoförlerimiz sizi güvenli ve konforlu bir şekilde istediğiniz yere götürür. Kapınızdan alır ve kapınıza bırakır. 

Avro Urfa, bünyesinde üst segment, lüks, ve binek araç sınıfı olarak gruplanan araçlarımız ve her biri deneyimli, yabancı dil bilgisine sahip, yol hakimiyeti ve kültür seviyesi yüksek profesyonel sürücü ekibimiz ile size ve misafirlerinize , prestiji yüksek bir hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz. 

Şoförlü araç kiralamada günlük ücretin ve şoförü ücretinin yanı sıra, çalışma saati dışında ekstra saatleri, şehir dışında çıkar ise şoförün, otel , yemek, konaklama masraflarının da müşteriye ait olduğunu belirtmeliyiz. 

Günlük Şoför Ücreti: 75 TL + KDV'dir.
Çalışma Saatleri: Sabah 08:00 - Akşam 24:00'dır.
Ekstra Çalışma Saati 10 TL + KDV'dir.

Avro Car Urfa ile çalışmak ayrıcalıktır.
Araç Kiralama
Takip Edin