İşleminiz Yapılıyor
Lütfen Bekleyin!

Hakkımızda

Şanlıurfa Gap Havalimanına indikten sonra ucuz bir araç mı kiralamak istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Avro Urfa, İç Hatlar ve Dış Hatlar ofisleri ile 24 saat Şanlıurfa havalimanı rent a car hizmeti sunmaktadır. Yüksek meblağlar ödemeden hem düşük yakıt tüketimli hem de uygun fiyatlarla kiralayabileceğiniz araçlar sizi bekliyor. 

Şanlıurfa ve diğer şehirlerde çok sayıda bulunan Şanlıurfa rent a car firmalarından hangisini seçmelisiniz? Araç kiralarken dikkat etmeniz gereken hususlar nelerdir? Hangi Urfa araç kiralama firmaları güvenilirdir? Bu ve bunun gibi onlarca soru urfa oto kiralama hizmeti alacak kişilerin aklını meşgul etmektedir. Avro Urfa, hizmete başladığı 2010 yılından bu yana müşterilerinin güvenini kazanarak sektörde belirli bir yer edinmiştir. Araç kiralarken sorulması gereken doğru sorunun "hangi firma?" olması gerektiğini düşünüyoruz. Doğru rent a car firmasını seçerek araç kiralama sırasında kafanızın rahat olmasını sağlayabilirsiniz. Tüm ofislerimizde sizi rahat ettirmek için bekliyoruz. 

Şanlıurfa'da toplu taşıma araçları ile seyahat etmek biraz zahmetli olabiliyor. Şanlıurfa Gap Havalimanı Dış Hatlar, İç Hatlar, Bahçelievler ve Haliliye ofislerimizden kiralayacağınız araçlarla şehir içerisinde dilediğiniz yere konforlu şekilde gidebilirsiniz. Şehri en konforlu yoldan keşfetmenizi sağlamak için lüks araç filomuz hizmetinizde. Mercedes binek ve VİP minibüslerimiz ile şehir trafiği bile keyfinizi kaçıramayacak. Haftasonu kampanyaları ve haftalık indirimli ekonomik dizel araç kiralama fiyatlarımızı sitemizden takip ederek en uygun fiyatlarla araç kiralamanız mümkün. Aylık kiralamalarda ise sınırsız kilometre, KDV ve full kasko dahil fiyatlarımızın sizi şaşırtacağına eminiz. 

Çantanızı alın ve Türkiye çapındaki Şanlıurfa havalimanı rent a car ofislerimizden uygun fiyatlarla 24 saat araç kiralamanın kolaylığını yaşayın. Gap Havalimanı İç Hatlar Ofisi, Gap Havalimanı Dış Hatlar Ofisi, Ankara Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar Ofisi, İzmir Adnan Menderes Havalimanı Ofisi ve Milas - Bodrum Havalimanı Ofisimizdeki satış temsilcilerimiz, sizlere ulaşım ihtiyacınızı karşılayan en uygun aracı sunarak seyahatinizin sorunsuz geçmesine yardımcı olmak için bekliyorlar.

Araç Kiralama
Takip Edin